Семінар на тему «Вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання»

17.09.2014

Семінар на тему «Вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання»

Центр усної історії Київського національно університету імені Тараса Шевченка запрошує до участі в семінарі на тему: «Вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання», організованому спільно з Центром методів у соціальних науках Гетінгенського університету.

Семінар відбудеться: 07-10-14 (10 00 – 16 00),

09-10-14 (10 00 – 16 00),

11-10-14 (10 00 – 14 40).

Місце проведення: головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) (ауд. 459)

Робоча мова – англійська.

Триденний семінар пропонує вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання. До участі запрошуються історики, соціологи, культурологи, а також студенти і науковці інших дослідницьких галузей, які мають інтерес до вивчення сімейної історії та історій життя (family and life histories), квалітативних досліджень.

 

Теми до обговорення:

. теоретичні засади біографічно-наративного інтерв’ювання

. вступ до дисципліни

. роль інтерв’юера

. роль оповідача

. формулювання питань

. розв’язання проблемних ситуацій в ході інтерв’ю

. етичні аспекти біографічно-наративного інтерв’ювання

. документування інтерв’ю

 

Лектор: Ніклас Раденбах, науковий асистент Центру методів в соціальних науках Гетінгенського університету (Німеччина) Триденний семінар пропонує вступ до біографічно-наративного інтерв’ювання. До участі запрошуються історики, соціологи, культурологи, а також студенти і науковці інших дослідницьких галузей, які мають інтерес до вивчення сімейної історії та історій життя (family and life histories), квалітативних досліджень.

 

Джерело: http://www.ntsahist.kiev.ua/?p=236