Оголошення

Онлайн-семінар з Юлією Буйських «Палімпсест польсько-українського пограниччя у дзеркалі антропології»

Запрошуємо на наступний семінар УАУІ серії «Поле. Ризики. Війна»! У квітні до нас приєднається Юлія Буйських з презентацією нещодавно опублікованої книги «На Захід від Бугу»: Щоденники з Пограниччя».

Воркшоп для молодих дослідників Українсько-німецької історичної комісії

Українсько-німецька історична комісія запрошує зголошуватись на воркшоп «(Not) Far from the War: The Russo-Ukrainian War in Refugees’ Testimonies, Oral Histories, and Diaries». Основний фокус заходу — документування історій українців, які через війну були вимушені поїхати з України.

Міжнародний Літній інститут WWSI 2024 «Свідчення в пошуку справедливості»

Організатори запрошують подавати заявки на Літній інститут, який відбудеться 27-30 серпня 2024 року в м.Вроцлав, Польща. Протягом чотирьох днів запрошені спікери проведуть серію презентацій, майстер-класів і менторських зустрічей щодо сучасних тенденцій наукових і творчих рефлексій на тему війни в Україні

Онлайн-семінар з Євгенією Подобною “Репрезентація свідчень про російсько-українську війну в публічній історії”

28 березня 2024 року о 19-00 Євгенія Подобна під час семінару поділиться думками щодо використання свідчень російсько-української війни в публічній історії.

Запрошуємо на круглий стіл «Свідчення війни: від усної історії до національної документальної спадщини»

21 лютого 2024 року відбудеться круглий стіл, під час якого провідні фахівці в галузі усної історії та архівної справи обговорять питання архівного зберігання усноісторичних свідчень російської війни в Україні.

Онлайн-семінар «Невимовне: історії українок про російське вторгнення та евакуацію до Німеччини»: рефлексії авторок

29 лютого 2024 року о 19-00 авторки книги “Невимовне: історії українок про російське вторгнення та евакуацію до Німеччини” Світлана Нижнікова, Аліна Понипаляк, Світлана Телуха та Євгенія Шишкіна будуть говорити про досвіди проживання та проговорювання війни в історіях жінок та про жінок.

Онлайн-семінар «Це не передати словами»: пошук мови в оповідях про особистий досвід війни Росії проти України

25 січня 2024 року Надія Пастух представила результати свого дослідження «Це не передати словами»: пошук мови в оповідях про особистий досвід війни Росії проти України» на черговому онлайн-семінарі серії Української асоціації усної історії «Поле. Ризики. Війна».

Запрошуємо приєднуватися до Асоціації!

Українська асоціація усної історії запрошує представників наукового усноісторичного поля долучитись до її діяльності та стати членом Асоціації. Чекаємо на Ваші заявки!

 

Міжнародна наукова конференція УАУІ-2024

Українська асоціація усної історії скликає першу за час повномасштабної російської війни в Україні Міжнародну наукову конференцію УАУІ-2024 “Усна історія у воєнний час: наукове знання і відповідальність дослідника”, яка відбудеться 13-15 червня 2024 року в м. Ужгород, Україна. Запрошуємо подавати заявки!

Онлайн-семінар «Досвіди людей з інтелектуальною інвалідністю під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну»

Українська асоціація усної історії продовжує серію онлайн-семінарів «Поле, ризики, війна». Запрошуємо долучитися до розмови з Ганною Зарембою-Косович про особливості дослідження досвідів людей з інтелектуальною інвалідністю

13 грудня о 19-00