Академічне життя

Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть

Побачив світ збірник наукових статей членів Української Асоціації Усної Історії «Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть» (Київ, 2021)…

Obertyn – oповіді про життя містечка

Книга «Obertyn, Обертин, אָבערטין – opowieści o życiu miasteczka/oповіді про життя містечка» є двомовною польсько-українською публікацією, що є результатом міжнародного наукового проекту…

Проєкт моніторингу дослідницьких ініціатив “365 днів усної історії війни”

Запрошуємо ознайомитися з матеріалами проєкту “365 днів усної історії війни”, започаткованого та реалізованого у 2022-2023 роках Наталією Ханенко-Фрізен в Альбертському університеті

Асоціація підписала Меморандум про співробітництво з Укрдержархівом

Під час круглого столу “Свідчення війни: від усної історії до національної документальної спадщини” голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та співголова Української асоціації усної історії Наталія Ханенко-Фрізен підписали Меморандум про співробітництво.

Онлайн-семінар з Юлією Буйських "Палімпсест польсько-українського пограниччя у дзеркалі антропології"

Запрошуємо на наступний семінар УАУІ серії «Поле. Ризики. Війна»! У квітні до нас приєднається Юлія Буйських з презентацією нещодавно опублікованої книги «На Захід від Бугу»: Щоденники з Пограниччя».

Воркшоп для молодих дослідників Українсько-німецької історичної комісії

Українсько-німецька історична комісія запрошує зголошуватись на воркшоп «(Not) Far from the War: The Russo-Ukrainian War in Refugees’ Testimonies, Oral Histories, and Diaries». Основний фокус заходу — документування історій українців, які через війну були вимушені поїхати з України.

Приєднуйтеся до роботи Міжнародної наукової конференції УАУІ-2024

Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися онлайн до панельних дискусій, круглих столів та секцій Міжнародної наукової конференції УАУІ-2024 “Усна історія у воєнний час: наукове знання і відповідальність дослідника”, яка буде проходити 13-15 червня в Ужгороді.

Делегація Української асоціації усної історії на конференції ASEEES 2023

У листопаді 2023 року відбулась чергова щорічна конференція Асоціації слов’янських, східноєвропейських та євразійських студій (ASEEES), в якій взяли участь члени Української асоціації усної історії.