Презентації та проєкти

Інтерв’ю співголови Асоціації Гелінади Грінченко

Гелінада Грінченко в інтерв’ю, проведеного Вищою школою соціальних наук в Парижі, поділилася роздумами щодо розвитку усної історії в Україні

 

Проєкт моніторингу дослідницьких ініціатив “365 днів усної історії війни”

Запрошуємо ознайомитися з матеріалами проєкту “365 днів усної історії війни”, започаткованого та реалізованого у 2022-2023 роках Наталією Ханенко-Фрізен в Альбертському університеті

Асоціація підписала Меморандум про співробітництво з Укрдержархівом

Під час круглого столу “Свідчення війни: від усної історії до національної документальної спадщини” голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та співголова Української асоціації усної історії Наталія Ханенко-Фрізен підписали Меморандум про співробітництво.

Наталія Ханенко-Фрізен в Університеті Регенсбургу: документування свідчень війни та виклики для усної історії

Співголова Української асоціації усної історії Наталія Ханенко-Фрізен, яка була запрошеним науковцем в Університеті Регенсбургу, поділилася роздумами щодо документування свідчень російсько-української війни та стану усної історії загалом.

Усна історія: наукове дослідження чи громадські ініціативи? – інтерв’ю Гелінади Грінченко

Співголова Української асоціації усної історії д-р Гелінада Грінченко в інтерв’ю Інформаційному агентству АрміяInform розповіла про те, що таке усна історія як науковий напрямок і чим він відрізняється від збору свідчень російсько-української війни у вигляді інтерв’ю.

Розмова-презентація збірника статей “Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть”

15 грудня 2021 року відбулася друга розмова-презентація збірника статей “Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть”, виданого за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Зустріч відбулася в медіа-студії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна….

Презентація книги «Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть»

10 листопада 2021 року відбулася перша онлайн-презентація збірника статей «Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть», виданого за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine…

Перший міжнародний історичний хакатон #Hack4history

18-20 жовтня у Мінську вперше відбудеться міжнародний історичний хакатон #Hack4history. Взяти участь у Хакатоні >>>

Нотатки до підсумків Другого міжнародного освітнього проекту в Берліні «Історичні наративи та мультиперспективність. Друга світова війна: про оповідання та мовчання»

1-6 вересня в м. Берлін (Німеччина) відбувся Другий міжнародний освітній проект «Історичні наративи та мультиперспективність. Друга світова війна: про оповідання та мовчання»…

Міжнародний освітній проект «Історичні наративи та мультиперспективність. Друга світова війна: про оповідання та мовчання»

Екзаменаційна робота. «Наративне інтерв’ю. Тема: історія мого життя». Дата проведення: 21.11.2009. Тривалість: 2:05:11…