На обговорення виносяться наступні проблеми:
Робочі мови філософських читань – українська, англійська, російська.
Заявку на участь у читаннях разом із текстом доповіді просимо надіслати до 15 серпня 2014 року на вказані адреси:
E-mail: lyudmilasocio@rambler.ru,
E-mail: grabovskai@ukr.net,
Вимоги до оформлення статей див. в кінці інформаційного листа. Окремо просимо заповнити заявку учасника (формуляр додається)
Увага:
– “Українознавчий альманах” планується видати до початку роботи конференції;
– оргкомітет залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають тематиці читань та вимогам до оформлення статей.
Організаційний внесок для участі в читаннях (витрати на оргзаходи та друк матеріалів) складає 200 гривень. Кошти слід перерахувати на рахунок Мелітопольського національного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького:
Реквізити: Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
Код ОКПО 02125237
Роз/рах. 31256272210154
Банк ГУДКСУ у Запорізькій області
МФО 813015
Призначення платежу: П.І.Б. учасника, назва – «Філософські читання»
Публікація статей планується після проведення читань у збірнику наукових праць «Українознавчий альманах», затвердженому ДАК України як фахове видання з 4-х напрямків: філософія, політологія, історія, філологія.
Проїзд і перебування в м. Мелітополі – за рахунок учасників конференції. За необхідності оргкомітет конференції може забезпечити проживання за кошти учасників.
Контактна інформація:
Людмила Афанасьева: lyudmilasocio@rambler.ru,
Ірина Грабовська: grabovskai@ukr.net, (044) 239-34-96, 0504101608.
Філософські читання відбудуться за адресою: 72312, Україна, м. Мелітополь, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, вул. Леніна, 20.
Заявка на участь у Філософських читаннях
««Особистість. Лідерство. Наука»
Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) | |
Науковий ступінь, вчене звання | |
Місце роботи, посада | |
Назва доповіді | |
Напрям, до якого належить доповідь (з перелічених в оголошенні) | |
Електронна адреса | |
Телефон | |
Розширена анотація виступу (статті) обсягом бл. 1 тис. знаків. |
Вимоги до оформлення текстів доповідей: мова українська, обсяг – 20 тис. знаків з пробілами, шрифт Times New Roman, формат RTF або Word 2003 (.doc), кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5.
До тексту додаються: УДК, анотація українською; назва статті, прізвище автора, анотації англійською мовою та російською (анотації мають бути не менше 800 знаків), ключові слова.
Оформлення бібліографічного опису літератури – згідно з вимогами ДАК України (див. сайт Центру українознавства: http://uaznavstvo.univ.kiev.ua, рубрика «Стандарти подачі інформації»).
Рисунки та фотографії слід подавати кожен окремим файлом у форматі jpg або tiff. Діаграми слід подавати окремим файлом у форматі xls програми exel (кожну на окремому аркуші). При цьому також діаграми та рисунки мають бути підписані і вставлені у текст статті.
Посилання – в тексті в квадратних дужках. Перелік використаних джерел та літератури подається в кінці тексту в алфавітному порядку. При посиланні на архівні джерела одиницею опису є архівна справа.
Таким чином, посилання на джерело в тексті має виглядати так: [5, с. 12] в разі посилання на друковані праці або [17, арк. 31зв.] для архівних документів, де перша цифра – це позиція джерела в переліку.
Якщо посилання здійснюється на декілька видань, вони розділяються крапкою з комою, наприклад: [4, с. 8; 11, с. 27]. Посилання на багатотомні видання під однією назвою виглядатимуть так: [3, т.2, с. 725].
Зразок оформлення статті:
Марія Петриченко
УДК ………..
Актуальні проблеми сучасного українознавства
Розширена анотація українською, російською та англійською мовами (до 800 знаків)
(включно з назвою статті, ім’ям та прізвищем автора),
ключові слова
Текст статті
Перелік використаних джерел та літератури. Слово “література” не пишеться. Перелік джерел дається одразу після тексту через інтервал від нього.