Перший міжнародний історичний хакатон #Hack4history

Перший міжнародний історичний хакатон #Hack4history 18-20 жовтня у Мінську вперше відбудеться міжнародний історичний хакатон #Hack4history. Взяти участь у Хакатоні запрошуються команди істориків, викладачів, співробітників музеїв, представників профільних НГО та IT-сектору з Білорусі, України, Німеччини та Росії.

Читати даліМіжнародна освітня поїздка до Берліну для молодих істориків, педагогів і представників сфери історичної освіти з Білорусі, Росії, України і Німеччини

Міжнародна освітня поїздка до Берліну для молодих істориків, педагогів і представників сфери історичної освіти з Білорусі, Росії, України і Німеччини Міжнародна освітня поїздка до Берліну для молодих істориків, педагогів і представників сфери історичної освіти з Білорусі, Росії, України і Німеччини.

Читати даліМіжнародна освітня поїздка до Гданська

Міжнародна освітня поїздка до Гданська Міжнародна освітня поїздка до Гданська для молодих істориків, педагогів і представників сфери історичної освіти з Білорусі, Росії, України і Німеччини. IBB Dortmund і його партнери запрошують фахівців-істориків і представників НКО з Білорусі, Росії, України і Німеччини до Гданська для обговорення історичних наративів. Освітня поїздка до Гданська відбудеться з 25 по 30 червня 2019 року. У ній зможуть взяти участь молоді історики, педагоги, представники сфери історичної освіти і культури пам'яті, організатори проектів з Білорусі, Німеччини, Росії та України. Кількість учасників від кожної країни – 4 людини (з досвідом роботи) у віці до 45 років. Поїздка відбудеться за умови фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Читати даліНаукова конференція "Усна історія і політичний ангажемент: (а)політичність усноісторичних досліджень у сучасній Україні"

Наукова конференція Українська Асоціація Усної Історії,Центр історико-антропологічних досліджень Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та Полтавське історичне товариство за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні запрошують до участі в науковій конференції "Усна історія і політичний ангажемент:(а)політичність усноісторичних досліджень у сучасній Україні", яка відбудеться у Полтаві, 17–18 грудня 2018 р.

Читати даліXX International Oral History Congress

XX International Oral History Congress The Finnish Oral History Network (FOHN), University of Jyväskylä and the Finnish Literature Society (SKS) cordially propose to host the XX International Oral History Congress at the University of Jyväskylä, Finland, from 18th June to 21th June 2018. The theme of the XX IOHA Congress is Memory and Narration. The congress focuses on the complex and multidimensional nature of oral history, and we welcome presentations from diverse perspectives. We invite papers that focus on methodological issues concerning the production and analysis of oral histories and life stories. We especially encourage contributions related to oral history sources as narratives/narration and applications of methodological theories and practices.

Читати далі"Усна історія в епоху змін: соціальні контексти, суспільно-політичні виклики, академічні стандарти": програма конференції

Українська асоціація усної історії, кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів, Україна) та департаменту релігії та культури Саскачеванського Університету (м. Саскатун, Канада) запрошують до участі в науковій конференції "Усна історія в епоху змін: соціальні контексти, суспільно-політичні виклики, академічні стандарти"

Читати даліКонкурс студентських есе в рамках проекту «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми»

Конкурс студентських есе в рамках проекту «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми» Громадська організація Südost Europa Kultur e. V. у партнерстві з Українською Асоціацією усної історії запрошує студентів старших курсів взяти участь в конкурсі есе як частини проекту «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми». Проект «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми» являє собою програму з подолання травматичних наслідків нещодавніх подій та створення передумов для діалогу в умовах кризової ситуації в Україні. Програму розраховано на період з вересня по грудень 2016 року. Проект реалізується громадською організацією Südost Europa Kultur e.V., Берлін, яка має багатий досвід роботи під час і після війни в 90-і роки з постраждалими та біженцями країн колишньої Югославії. За свою багаторічну діяльність організація була відзначена медалями та нагородами німецького уряду за досягнення у сприянні зміцненню толерантності, рівності та інтеграції.

Читати даліНаукова конференція "Усна історія в епоху змін: соціальні контексти, суспільно-політичні виклики, академічні стандарти

Наукова конференція Українська асоціація усної історії, кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи та Чеської громадської організації «Асоціація з міжнародних питань» запрошують до участі в науковій конференції "Усна історія в епоху змін: соціальні контексти, суспільно-політичні виклики, академічні стандарти"

Читати даліНаукова конференція «Між розбіжними наративами та національною лояльністю: Усна історія і політика пам'яті у Східній Європі» 2-3 березня 2017, Марбург, Німеччина

Наукова конференція «Між розбіжними наративами та національною лояльністю: Усна історія і політика пам'яті у Східній Європі»  2-3 березня 2017, Марбург, Німеччина Наукова конференція «Між розбіжними наративами та національною лояльністю: Усна історія і політика пам'яті у Східній Європі» 2-3 березня 2017, Марбург, Німеччина. Організатори: Німецька асоціація з історичних досліджень Східної Європи та Інститут Гердера (інститут з історичних досліджень Центрально-Східної Європи.

Читати даліSUMMER SCHOOL OF ORAL HISTORY, PRAGUE 2016

SUMMER SCHOOL OF ORAL HISTORY, PRAGUE 2016 CALL FOR APPLICATIONS. September 5th - September 13th, 2016 Prague, Czech Republic. Summer School of Oral History, under the patronage of Faculty of Humanities of Charles University in Prague, aims to introduce students from all over the world to the newest trends and procedures of oral history, as well as to its theoretical aspects and practical impacts of new media and technology on oral history.

Читати далі