IBB Dortmund і його партнери, серед них — Українська Асоціація Усної Історії, запрошують фахівців-істориків і представників НКО з Білорусі, Росії, України і Німеччини до Гданська для обговорення історичних наративів. Освітня поїздка до Гданська відбудеться з 25 по 30 червня 2019 року. У ній зможуть взяти участь молоді історики, педагоги, представники сфери історичної освіти і культури пам’яті, організатори проектів з Білорусі, Німеччини, Росії та України. Кількість учасників від кожної країни – 4 людини (з досвідом роботи) у віці до 45 років. Поїздка відбудеться за умови фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Мета освітньої поїздки: знайомство з практиками роботи і репрезентаціями історичних наративів, формування діалогу між мультиплікаторами історичної освітньої роботи з чотирьох країн, обмін думками, налагодження співпраці один з одним і з потенційними партнерськими організаціями з Польщі. Під час поїздки історики і педагоги відвідають Гданський музей Другої світової війни, Центр Європейської солідарності, візьмуть участь в освітніх воркшопах, а також познайомляться з історією Гданська.
Дата поїздки: 25 – 30 червня 2019 року.
Робоча мова: російська (для польських доповідачів буде запрошений перекладач).
Що Вас очікує у поїздці?
Що очікують від Вас?
(IBB і партнери по мірі своїх можливостей підтримають ідеї учасників з інноваційних спільних проектів та ініціативах щодо розвитку культури пам’яті на європейському рівні.)
Умови подачі заявки:
Подати заявку можна у рамках відкритого конкурсу. Якщо Ви хочете взяти участь в поїздці, заповніть онлайн-формуляр до 12 травня 2019 року:
https://docs.google.com/forms/d/
Після 20 травня 2019 року конкурсанти, які пройдуть відбір, отримають додаткову інформацію про участь і подальші кроки. Всіх учасників конкурсу, які пройдуть відбір, ми проінформуємо електронною поштою.
Організаційні питання:
IBB Dortmund несе такі витрати:
Ми також спробуємо надати допомогу в отриманні візи. IBB і його польський партнер докладуть зусиль для забезпечення безкоштовних віз всім східноєвропейським учасникам, однак гарантувати цього ми не можемо. Не виключено, що вартість візи та послуги візових сервісних центрів Вам доведеться сплатити самим.
Контакти:
Додаткову інформацію щодо поїздки Ви можете дізнатись у координатора Вашої країни.
Білорусь:
Аліна Дерев’янко – Фонд розвитку Брестської фортеці
Російська Федерація:
Дмитро Алєксєєв – Фонд «Голокост»
Україна:
Вікторія Науменко – Українська асоціація усної історії
Організатори:
Проект здійснюють Міжнародний освітній центр у Дортмунді (IBB Dortmund) і Мінський міжнародний освітній центр ім. Й. Рау (IBB Мінськ). Партнери: Фонд розвитку Брестської фортеці (Білорусь), Фонд «Голокост» (Росія) і Українська асоціація усної історії (Україна). #civilsocietycooperation