Оголошення

Онлайн-семінар з Юзефом Маркевичем до дня пам’яті жертв Голокосту

Запрошуємо приєднатися до семінару, присвяченого аналізу усних історій, які розкривають долі євреїв у повоєнній Польщі, включаючи їхні стратегії виживання, питання ідентичності та соціального становища.

Запрошуємо авторів до публікації

Українська асоціація усної історії започатковує новий публікаційний проєкт на офіційному вебсайті Асоціації – “Авторська колонка”. Приймаємо до розгляду оригінальні тексти, перепублікації, рефлексії про події, рецензії на публікації тощо. Долучайтеся до створення унікального контенту разом із нами!

Запрошуємо на презентацію книги

Член робочої групи Української асоціації усної історії Ігор Лиман і директор НДІ Історичної урбаністики Вікторія Константінова 4 лютого о 17:00 (київський час) презентують щойно видану книгу “Сисюки: історія великої родини” (Харків, 2024), яка мість усноісторичні інтерв’ю з членами родини Сисюків.

Запрошуємо долучитися до проєкту зі створення мапи усної історії України

Мета цієї ініціативи — сприяти розвитку співпраці між організаціями та популяризації усної історії, а також забезпечити зручний доступ до інформації про діяльність відповідних центрів.

Запрошуємо на панельну дискусію про німецьку окупацію України

Організатори запрошують на панельну дискусію, присвячену німецькій окупації України в роки Другої світової війни. Подія відбудеться 28 січня о 19-00 у Берліні.

Онлайн-семінар “Зрозуміти травматичний досвід: виклики документування свідчень жертв ГУЛАГу”

27 листопада 2024 року Юрій Пуківський виступить на семінарі з презентацією книги “Сила опору: українці в радянських таборах”, під час якого будуть обговорюватися різні аспекти документування травматичних досвідів

Харків під обстрілами: Локальна історія під час війни

Організатори запрошують усіх зацікавлених доєднатися до роботи воркшопу “Харків під обстрілами: Локальна історія під час війни”, який відбудеться в Берліні 24-25 жовтня 2024 року в гібридному форматі

Онлайн-семінар з Тетяною Боряк “Усна історія Голодомору: мультидисциплінарний підхід та інформаційний потенціал”

Запрошуємо на наступний семінар УАУІ серії «Поле. Ризики. Війна»! 30 жовтня 2024 року о 18-00 (за київським часом) Тетяна Боряк буде говорити про мультидисциплінарний підхід у вивченні Голодомору.

Онлайн-семінар з Юлією Буйських “Палімпсест польсько-українського пограниччя у дзеркалі антропології”

Запрошуємо на наступний семінар УАУІ серії “Поле. Ризики. Війна”! У квітні до нас приєднається Юлія Буйських з презентацією нещодавно опублікованої книги “На Захід від Бугу”: Щоденники з Пограниччя”.

Воркшоп для молодих дослідників Українсько-німецької історичної комісії

Українсько-німецька історична комісія запрошує зголошуватись на воркшоп “(Not) Far from the War: The Russo-Ukrainian War in Refugees’ Testimonies, Oral Histories, and Diaries”. Основний фокус заходу – документування історій українців, які через війну були вимушені поїхати з України.