Новини
  Анонси/оголошення

Конференції УАУІ

Академічне життя

Нові книжки

 
Публікації
  За участі/підтримки УАУІ

Публікації членів УАУІ

Усні історії

Практикум

 
Проекти
  За участі/підтримки УАУІ

Проекти членів УАУІ

Центри усної історії

 
  Буськ-Красне

Бердичів

Київ

Тернопіль

Львів

 
Члени
  Члени Асоціації

Статут

Форма заяви

 
Ресурси
  Асоціації усної історії

Бібліографія

Етика і копірайтинг

Цитатник

 
  Знайдіть нас у Facebook
 
  Карта сайту

 

 

Громадський форум та подіумна дискусія в рамках проекту

"Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми"
 

Одеса – 6.12.2016

Харків – 8.12.2016

Громадська організація Südost Europa Kultur e. V. у партнерстві з Українською Асоціацією усної історії запрошує студентів старших курсів взяти участь в конкурсі есе як частини проекту «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми».

Проект «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми» являє собою програму з подолання травматичних наслідків нещодавніх подій та створення передумов для діалогу в умовах кризової ситуації в Україні.  Програму розраховано на період з вересня по грудень 2016 року.

Проект реалізується громадською організацією Südost Europa Kultur e.V., Берлін, яка має багатий досвід роботи під час і після війни в 90-і роки  з постраждалими та біженцями країн колишньої Югославії. За свою багаторічну діяльність організація була відзначена медалями та нагородами німецького уряду за досягнення у сприянні зміцненню толерантності, рівності та інтеграції.

У рамках реалізації проекту заплановано проведення громадських форумів та подіумних дискусій за участі істориків, психологів і соціологів з України та Німеччини, які відбудуться в Одесі та Харкові 6 і 8 грудня 2016 р. На заходах дискутуватимуться питання цінностей і пріоритетів, національних пам’ятей та ідентичностей, травм індивіда і суспільства та шляхів їх проговорення і подолання.

Переможці конкурсу будуть запрошені до участі у Форумах в Одесі та Харкові, де вони представлять результати своїх робіт. Організатори конкурсу беруть на себе усі витрати на проїзд та проживання під час Форумів.

Конкурс відкрито з 16 вересня до 20 листопаду 2016 р.

Тематика конкурсу – «Толерантність, рівність, взаємодія: подолання травми та діалоги співіснування в сучасних умовах».

До всіх робіт має бути доданий титульний аркуш, на якому треба вказати назву конкурсної роботи;дані учасника конкурсу (ім’я та прізвище, контактну адресу та телефон); дані наукового керівника (за наявності) та установи, на базі якої проводилося дослідження.

Просимо надсилати конкурсні роботи до 20 листопаду 2016 р. включно за адресою: nadiyasynytsya@gmail.com 

Про результати конкурсу буде повідомлено 25 листопада 2016 р.

 

Текст оголошення у форматі pdf.-

  Останні матеріали:

Перший міжнародний історичний хакатон #Hack4history
Нотатки до підсумків Другого міжнародного освітнього проекту в Берліні «Історичні наративи та мультиперспективність. Друга світова війна: про оповідання та мовчання»
Перший міжнародний історичний хакатон #Hack4history
Міжнародний освітній проект «Історичні наративи та мультиперспективність. Друга світова війна: про оповідання та мовчання»
Міжнародна освітня поїздка до Берліну для молодих істориків, педагогів і представників сфери історичної освіти з Білорусі, Росії, України і Німеччини
  Найбільше читають:

Вільча - переселене село
В горах Афгана… / Н. В. Бривко (вступ. сл.). – Донецк: ООО «Східний видавничий дім», 2014. – 274 с.
Джерела пам’яті. Історико-краєзнавчий альманах. Випуск 3: «Та не дарма були ми на землі…»
Wiktoria Kudela-Świątek. Odpamiętane: o historii mówionej na przykładzie narracji kazachstańskich Polaków o represjach na tle narodowościowym i religijnym. Kraków: Universitas 2013, 372 pp. + CD
A Research Introduction to the Holocaust in the Soviet Union
  Резерв

Підписатися на новини
Задати питання
Висловити свою думку
 

  Copyright © Українська асоціація усної історії