Новини
  Анонси/оголошення

Конференції УАУІ

Академічне життя

Нові книжки

 
Публікації
  За участі/підтримки УАУІ

Публікації членів УАУІ

Усні історії

Практикум

 
Проекти
  За участі/підтримки УАУІ

Проекти членів УАУІ

Центри усної історії

 
  Буськ-Красне

Бердичів

Київ

Тернопіль

Львів

 
Члени
  Члени Асоціації

Статут

Форма заяви

 
Ресурси
  Асоціації усної історії

Бібліографія

Етика і копірайтинг

Цитатник

 
  Знайдіть нас у Facebook
 
  Карта сайту

 

 

Громадський форум та подіумна дискусія в рамках проекту

"Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми"
 

Одеса – 6.12.2016

Харків – 8.12.2016

Громадська організація Südost Europa Kultur e. V. у партнерстві з Українською Асоціацією усної історії запрошує студентів старших курсів взяти участь в конкурсі есе як частини проекту «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми».

Проект «Подолання: від конфліктів – до діалогу та подолання травми» являє собою програму з подолання травматичних наслідків нещодавніх подій та створення передумов для діалогу в умовах кризової ситуації в Україні.  Програму розраховано на період з вересня по грудень 2016 року.

Проект реалізується громадською організацією Südost Europa Kultur e.V., Берлін, яка має багатий досвід роботи під час і після війни в 90-і роки  з постраждалими та біженцями країн колишньої Югославії. За свою багаторічну діяльність організація була відзначена медалями та нагородами німецького уряду за досягнення у сприянні зміцненню толерантності, рівності та інтеграції.

У рамках реалізації проекту заплановано проведення громадських форумів та подіумних дискусій за участі істориків, психологів і соціологів з України та Німеччини, які відбудуться в Одесі та Харкові 6 і 8 грудня 2016 р. На заходах дискутуватимуться питання цінностей і пріоритетів, національних пам’ятей та ідентичностей, травм індивіда і суспільства та шляхів їх проговорення і подолання.

Переможці конкурсу будуть запрошені до участі у Форумах в Одесі та Харкові, де вони представлять результати своїх робіт. Організатори конкурсу беруть на себе усі витрати на проїзд та проживання під час Форумів.

Конкурс відкрито з 16 вересня до 20 листопаду 2016 р.

Тематика конкурсу – «Толерантність, рівність, взаємодія: подолання травми та діалоги співіснування в сучасних умовах».

До всіх робіт має бути доданий титульний аркуш, на якому треба вказати назву конкурсної роботи;дані учасника конкурсу (ім’я та прізвище, контактну адресу та телефон); дані наукового керівника (за наявності) та установи, на базі якої проводилося дослідження.

Просимо надсилати конкурсні роботи до 20 листопаду 2016 р. включно за адресою: nadiyasynytsya@gmail.com 

Про результати конкурсу буде повідомлено 25 листопада 2016 р.

 

Текст оголошення у форматі pdf.-

  Останні матеріали:

Наукова конференція "Усна історія і політичний ангажемент: (а)політичність усноісторичних досліджень у сучасній Україні"
Архів усних історій Чорнобильської історичної майстерні (м. Харків)
Центр усної історії при лабораторії соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького
Усноісторичні проекти науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Навчальна лабораторія «Центр усної історії» при кафедрі новітньої історії України історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  Найбільше читають:

В горах Афгана… / Н. В. Бривко (вступ. сл.). – Донецк: ООО «Східний видавничий дім», 2014. – 274 с.
Джерела пам’яті. Історико-краєзнавчий альманах. Випуск 3: «Та не дарма були ми на землі…»
Wiktoria Kudela-Świątek. Odpamiętane: o historii mówionej na przykładzie narracji kazachstańskich Polaków o represjach na tle narodowościowym i religijnym. Kraków: Universitas 2013, 372 pp. + CD
A Research Introduction to the Holocaust in the Soviet Union
Call for papers "GALICIA IN MOTION‐ PERCEPTIONS, ENCOUNTERS, ENTANGLEMENTS". Deadline: 15 September 2014
  Резерв

Підписатися на новини
Задати питання
Висловити свою думку
 

  Copyright © Українська асоціація усної історії